
Grzanki
Nienawidzę wyrzucać chleba, ogólnie jedzenia, ale pieczywa w szczególności. To taki dobry nawyk i szacunek do żywności wyniesiony z rodzinnego domu. Jest on jednak szczególnie trudny do zachowania kiedy nie ma się zwierząt i nie popiera się dokarmiania gołębi. Kiedy w naszym domu zostaje kilka kromek chleba, które już nie nadają się na kanapeczki, ja mam dla nich idealne przeznaczenie. Robię …
