Rozmarynowe tonic espresso

Uff jak gorąco! Są takie właśnie dni kiedy upał i gorąca kawa nie idą w parze. Na taka okazję proponuję super chłodzące tonic espresso w aromatycznej wersji rozmarynowej.
Składniki:
- 30 ml espresso
- tonic (dowolny rodzaj, najlepiej klasyczny smak)
- kostki lodu
- świeży rozmaryn
Wykonanie:
Do szklanki dodaj kostki lodu tak żeby zajęły około 3/4 jej objętości, dodaj tonic zostawiając miejsce na kawę, włóż gałązkę rozmarynu (możesz ją wcześniej lekko rozgnieść wtedy da więcej aromatu). Na całość wlej delikatnym strumieniem espresso.
Smacznego!


