O mnie

Cześć jestem Paulina – Kobieta ze smakiem
Zdecydowanie żyję żeby jeść, dlatego doceniam pyszne jedzenie, dobre jakościowo produkty i restauracje serwujące wyjątkowe doznania.
Gotuję z pasji i dla zabawy. Głównie dla moich najbliższych i przyjaciół. Uwielbiam karmić innych, ponieważ wierzę, że wspólne gotowanie i jedzenie ma moc terapeutyczną i buduje wspaniałe relacje.
Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek, żoną, psią i chomiczą pańcią. Zawodowo zajmuję się funduszami unijnymi i R&D.
Na moim blogu Kobietazesmakiem dzielę się z Wami moimi przepisami, polecam dobre restauracje i kulinarne podróże, a także polecam warte uwagi produkty.